én eladtam a 800-asat.
Most már tuti megy fel...
én eladtam a 800-asat.
Most már tuti megy fel...
és a nyitó rés?
Ha 860-at kiveszik, megjön a vételi kedv, az tuti.
Átviszi-e a 850-et?
ok..)
de lassan mozgunk.....(
muszáj pont 3Ft-ot emelkedni minden nap?....)
Üzenet ment priviben :)
jó...)
Kezdő-vel..(hati topik, otp topik) nyitottak vagyunk...esetleg szerény pincémet tudom felajánlani még helyszínnek...)
Itt május előtt nem érdemes... Majd utána lehet róla szó ! :) Akkor indul be Egerben az élet ! Ám szerintem ha kitörünk 890-900 ig mehet első körben....Szépen elsunnyogtunk ide 850-es ellenállás alá :)
hihi..egy pálesz?
nem kéne az egrieknek mini SY találkozót csinálni??
Nekem már van!
Kifizettek egy féléves munkámat ...
;)
Ja, lassan.
Kellene egy jó hír már.
Alakulgat ez a Rába lassan....:-)
picirigo-nak...üzi ment, bocs a hibáért
ezért is vettem magamhoz a szót...))
Azért a 840 olvad lassan.
új hét, új remény...eladó nem látszik, forgalom nulla...
synihez hasonló kitörés tetszene
nekem februárban is jó lesz....)
nekem jó ha egy hét múlva lesz 1.000.
úgy látom a pénteki hangulat győz...forgalom még mindig nulla
hát nem egy dt papír...)