Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343927 zeeh_ Előzmény: #343919

Ha 860-at kiveszik, megjön a vételi kedv, az tuti.

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343444 Capablanka Előzmény: #343337

ok..)

de lassan mozgunk.....(

muszáj pont 3Ft-ot emelkedni minden nap?....)

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343333 Capablanka Előzmény: #343326

jó...)

Kezdő-vel..(hati topik, otp topik) nyitottak vagyunk...esetleg szerény pincémet tudom felajánlani még helyszínnek...)

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343326 TrogerBroker Előzmény: #343324

Itt május előtt nem érdemes... Majd utána lehet róla szó ! :) Akkor indul be Egerben az élet ! Ám szerintem ha kitörünk 890-900 ig mehet első körben....Szépen elsunnyogtunk ide 850-es ellenállás alá :)

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343324 Capablanka Előzmény: #343289

hihi..egy pálesz?

nem kéne az egrieknek mini SY találkozót csinálni??

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343240 zeeh_ Előzmény: #343238

Ja, lassan.

Kellene egy jó hír már.

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#343217 Capablanka Előzmény: #342707

új hét, új remény...eladó nem látszik, forgalom nulla...

synihez hasonló kitörés tetszene

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#342703 Capablanka Előzmény: #342644

úgy látom a pénteki hangulat győz...forgalom még mindig nulla

hát nem egy dt papír...)