Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#342644 Amatoregy Előzmény: #342642

Felejtsd el a jelenlegit.

Gondold el, hogy van a városon kívül egy nagy csomópont. Vonat, busz, stb. Oda tesznek még üzleteket (bevásárló központot is.)

a) aki vásárolni jön annak lehet, hogy be se kell menni a városba, mert ott megtudja venni.

b) a pályaudvart a régi pályaudvarral non-stop helyi járatok mennek körbe-körbe.

c) ezáltal a buszok jelentős része nem is jelenik meg a városban

d) parkolás közben nem foglalnak annyi helyet.

Persze ehhez az is kell, hogy a város körül körgyűrű legyen...

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#342642 Fornit Előzmény: #342636

Sok nagyvárosban kivitelezhetetlen.

Veszprémmel pl mekkora kib.szás lenne.

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#342636 zeeh_ Előzmény: #342633

Azt, hogy odaviszik a buszpályaudvarokat, ahol a vasútállomás van és talán ezzel végre vége lesz annak, hogy adófizetői pénzből a busz és a vonat versenyez egymással és nem egymást segítik.

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#342633 Koffein Előzmény: #342627

Mit érthet az alatt, hogy "közös autóbusz és vasúti pályaudvarok lesznek kialakítva"? Egy helyre futnak majd be vonatok meg a buszok? :)

Re: Kiderült, mire jut pénz az Új Széchenyi Tervből

#342627 zeeh_ Előzmény: #342625

"A közlekedési programok közül jellemzően a régiókat összekötő főutak fejlesztése a kiemelt, emellett a városelkerülő szakaszok is. Egyetlen autópálya-fejlesztés szolgálja egyelőre az országhatár elérését: az M3-as éri el majd a határt. A korszerű tömegközlekedés kialakítása részeként közös autóbusz és vasúti pályaudvarok lesznek kialakítva - mondta Fellegi."'

Re: Jó évet várnak az autóipari beszállítók

#342546 zeeh_ Előzmény: #342530

Adjanak meg egy magas célárat, ha ezt kombinálják a Shortfolio mutyi társasággal, máris lesz rally (lásd Erzsike). :)

Re: Jó évet várnak az autóipari beszállítók

#342530 Koffein Előzmény: #342511

Lehet tudni, hogy mikor jön ki ez az új Széchenyi terves dolog?

Re: Jó évet várnak az autóipari beszállítók

#342511 Capablanka Előzmény: #342270

na péntek van...elvileg semmi nem szokott történni...

de meglátjuk O.V. mit mond...)

Re: Jó évet várnak az autóipari beszállítók

#342270 zeeh_ Előzmény: #342268

Azért a Q4 tényleg jó lehet majd (a Csepelnél is, de ennél inkább 2011 lehet erős).

Re: Jó évet várnak az autóipari beszállítók

#342268 Koffein Előzmény: #342218

majd a 4ik né-es jelentés überbrutál lesz, annyira, hogy a könyvet is ki akarják majd szakítani a képernyőről :D

Re: Jó évet várnak az autóipari beszállítók

#342218 zeeh_ Előzmény: #342217

Kellene valami extra über frankó hír a cég háza tájáról.

Re: Jó évet várnak az autóipari beszállítók

#342217 Capablanka Előzmény: #342192

ekkora forgalommal nem is jut messzire...

majd a két nagy fehér gyertyás napon...)

Re: Jó évet várnak az autóipari beszállítók

#342192 zeeh_ Előzmény: #342181

Nem sokáig jutott szegény, most 840 az akadály.

Re: Jó évet várnak az autóipari beszállítók

#342105 Koffein Előzmény: #342049

Csak cseppen valami a tömeg közlekedés számára is. :)