Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#340167 Sly-- Előzmény: #340154

Tisztázzuk gyorsan a helyzetet, mielőtt valami félreértés esik. A képen nem én vagyok, a cél csupán a figyelem felhívása a..... Rábára.:-)))