834
Tisztázzuk gyorsan a helyzetet, mielőtt valami félreértés esik. A képen nem én vagyok, a cél csupán a figyelem felhívása a..... Rábára.:-)))
csak Herceg meg ne lássa a sok offolót...))
Hmmm..... De csinosnak teccik lenni :))
Elszúrtam, 1K Rába vétel lehetett volna a belépő a képre.:-))
nem röhögök...)
számlálót kellett volna rá tenni, hányan nézik meg...))
Tessék:
http://kepfeltoltes.hu/110106/Screenshot_2-_2011.01.06_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Aztán semmi mást nem nézni, csak a monitort olvasni.:-))
igen..egyelőre csak nem adják..
a képet folyamatosan...
nem lehet kinagyítani?...nem látom mi van a monitoron...)
hihi...szélvész kisasszony...)
semmi forgalom...hogy leszitt kitörés?
"Próbálkozott az emelkedéssel, de zárásra aztán kicsit visszanyomták. Semmi gond nincs vele, ebből megindulhat egy emelkedő hullám, mely felviheti a C pontig (kb. 850 Ft).
Támasz: 809 Ft (MA 21) | Ellenállás: 854 Ft (Fibo 100 %)"
http://www.trendlines.hu/admin/wp-content/uploads/2011/01/R%C3%A1ba2.png