Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Together

#339588 Robag Előzmény: #336090

Hehe, akkor még gondolkodom hogy beismerjem-e. ;-)

Bár akár barterezhetnénk is Csuszával síóra/gitáróra alapon. :)

Re: nincs cím

#339335 Fornit Előzmény: #339250

Ezt nem ismertem, szerintem az új énekesükkel (a szőrös nagydarabbal) lehet, az 1990 utáni formációt már nem hallgattam.

Újabb érdekesség az 1988-as hollandiai Pokolgép koncert angolul. Erről is most hallottam először hogy angol változatban is van néhány szám az első 2 lemezről.

Pokolgép - Rock 'N' Roll 'Til Death ( Mindhalálig Rock 'N' Roll )

Muzeális értékeink... Bá…

#339157 Fornit

Muzeális értékeink... Bár a ki nem adott régi számok nagy része eltűnt a youtube ról, most úgy látom felkerült 3db 1985-ös Pokolgép koncertfelvétel ezúttal mozgóképpel. K.Józsi (magához képest) rövid hajjal :)

Pokolgép - Mennyit Érsz (A ki nem adott verzióban)