Re: Together
Ez a véletlen műve hogy a videoban szereplő uriember hasonlít az avatarodon lévőre, vagy esetleg egy muzikális tehetséget üdvözölhetünk a köreinkben?
(Vigyázz, ha beismered mehetsz Csuszáékhoz gitárórákat adni :-))
Ez igen!
Azt mondja: "I wanted to play to a bigger crowd." :) És megtette...
Gondolom borítékolhatóan továbbjutott. Kíváncsi vagyok az angolok milyen szemmel nézik a külföldi tehetségkutatókban angolul éneklő kertévés énekesmadarakat. Biztos sok vicces kiejtésbeli dolgot elkaphatnak, főleg ha az előadó nem ért angolul csak bemagolta.
Másegyéb:
Mujhse Dosti Karogi - Oh My Darling I Love You
A X-Factor itt kezdödik, mikor a fellépő az első megmérettetésen megénekelteti a közönséget és a zsűri valamelyik tagját.És koncert hangulatot teremt:)
Csoki bá, ez a fazon nagyon tud! Nem tudtam hogy ukuleléből ilyet is ki lehet csalogatni. :)