Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #339250

Ezt nem ismertem, szerintem az új énekesükkel (a szőrös nagydarabbal) lehet, az 1990 utáni formációt már nem hallgattam.

Újabb érdekesség az 1988-as hollandiai Pokolgép koncert angolul. Erről is most hallottam először hogy angol változatban is van néhány szám az első 2 lemezről.

Pokolgép - Rock 'N' Roll 'Til Death ( Mindhalálig Rock 'N' Roll )