Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #339250Ezt nem ismertem, szerintem az új énekesükkel (a szőrös nagydarabbal) lehet, az 1990 utáni formációt már nem hallgattam.
Újabb érdekesség az 1988-as hollandiai Pokolgép koncert angolul. Erről is most hallottam először hogy angol változatban is van néhány szám az első 2 lemezről.
Pokolgép - Rock 'N' Roll 'Til Death ( Mindhalálig Rock 'N' Roll )