Majd lesz a jövőhéten ...
;)
Majd lesz a jövőhéten ...
;)
ezt a nullát....a jövő hétre várnak??
napok óta nincs forgalom...vevő meg pláne..
az kevés lesz, 840 felett nagyobb a tér:)
szóval még mindig várjuk a lelkes vevőket, akik 850 környékéig repítik az árfolyamot :)))
Tegnapi elemzés
"Tankönyvi a mozgás, a tegnapi nappal le is zárhatta az A-B szakaszt, most (néhány napon belül) következhet a B-C szakasz, mely 850 Ft környékére viheti fel az árfolyamot.
Támasz: 775 Ft (Fibo 161,8 %), 805 Ft (Fibo 138,2 %) | Ellenállás: 854 Ft (Fibo 100 %)"
http://www.trendlines.hu/admin/wp-content/uploads/2010/12/R%C3%A1ba3.png
ez a baj vele... keressük de nem találjuk a vevőket :(
csak keress is vele:)
csendben adjuk veszük az idei év legjobb részvényét...
Hm ...
Jegelték volna eme topikot?
És akkor én mit szóljak, amikor kivert a stoppom részlegesen, mert nem tudtam elegendő időt tölteni a gépem előtt?
:(((
így van,,ebben hiszek,..és erre tettem pénzt....befektetésem hosszú távú
egy év múlva visszatérünk rá
vagy :-/
Jó papír ez, RFV, Orco mellett ez a 3. a közepes méretű papírok között, aminek bizalmat fogok szavazni a következő időszakban. Ezekben legalább van teljesítmény is és nemcsak duma, "majd jövőre" ígéretekkel.
vagy nem...órás STS hűtés volt ma...remélem mászik fel a jövőhéten
nulla forgalom, nincs vevő...(