Re: RÁBA elemzés 2010.12.03. 4:01
zeeh_ Előzmény: #332555vagy :-/
Jó papír ez, RFV, Orco mellett ez a 3. a közepes méretű papírok között, aminek bizalmat fogok szavazni a következő időszakban. Ezekben legalább van teljesítmény is és nemcsak duma, "majd jövőre" ígéretekkel.