Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#331892 BudFox Előzmény: #331891

tényleg nevetséges hogyha nincs újabb rossz hír akkor már minden megjavult azt hiszik..tehát venni kell. :-(

Mol el fog szállni vsz é…

#331891 kelvin

Mol el fog szállni vsz és akkor hati is + 500 emelkedés :)

de vicc hogy már 3 napja csak emelkedünk, mikor az eddigi mnyp-as téma paráztatott mindenkit. Elvileg maradt minden ugyan úgy. Semmi új hír, de mégis eszméletlenül visszahúzták.

Amcsi európai segítségnyújtására azért nem vennék mérget, mondani mindent lehet.

Re: nincs cím

#331885 Alex74 Előzmény: #331882

:o)

a számlámon ma +80e-t

ez olyan 700 pont innen lefelé :o))

tudod mit? legyen 500 és megbeszéltük :o)))

Re: nincs cím

#331881 Waszeitung Előzmény: #331874

Topikjában megtalálod,RSI 40 magasságában,bocsi Mollyt értettem,azt is töltöttem fel :D Látom kaptál közben kérésednek megfelelőt is.

Némileg pipáztatva érzem magam ezzel a reggeli altatással,erőtlen minden aztán go észak...futik is kilőve,hát remekül érzem magam hogy a tegnapról hozott longokat dobtam.Seperc alatt mentünk egy százast..

Én mindent felvárnék nap…

#331876 Ricsi

Én mindent felvárnék naposon a boli közepéig.

Rg ott van, a többiben kb:

Oti: 5 300

Mol: 19 500

Hati: 21 800

Re: nincs cím

#331875 Alex74 Előzmény: #331873

:o)

Nem ijedtem meg, csak reménykedem benne, hogy 70 fölött van és már nem nagyon van hely, mert akkor benéztem. otíliát is tegnap szórtam ki, ilyen téren nem állok valami fényesen

van valakinek kéznél egy…

#331866 Alex74

van valakinek kéznél egy chart rsi-vel?