Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #331874Topikjában megtalálod,RSI 40 magasságában,bocsi Mollyt értettem,azt is töltöttem fel :D Látom kaptál közben kérésednek megfelelőt is.
Némileg pipáztatva érzem magam ezzel a reggeli altatással,erőtlen minden aztán go észak...futik is kilőve,hát remekül érzem magam hogy a tegnapról hozott longokat dobtam.Seperc alatt mentünk egy százast..