Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

kelvin

Mol el fog szállni vsz és akkor hati is + 500 emelkedés :)

de vicc hogy már 3 napja csak emelkedünk, mikor az eddigi mnyp-as téma paráztatott mindenkit. Elvileg maradt minden ugyan úgy. Semmi új hír, de mégis eszméletlenül visszahúzták.

Amcsi európai segítségnyújtására azért nem vennék mérget, mondani mindent lehet.