ahogy indulnak a futik azonnal vehemensen veszik a paicot...
nemtom...csúnyán el tudna indulni felfele, csak a startpisztolyra vár
elfáradtam mára totál
ahogy indulnak a futik azonnal vehemensen veszik a paicot...
nemtom...csúnyán el tudna indulni felfele, csak a startpisztolyra vár
elfáradtam mára totál
nemtudom..talán túlestük nyugatot az elmúlt egy hétben. és kellett ez a korrekció nagyon..
de itt már mindenki a short pakkját építgeti, bővítgeti.
Ma még nem jutottam gépközelbe. Mi történt, hogy így elszakadtunk a nemzetközi vérengzéstől?
usa nagyon zuhan...ebből hatalmas bezúgás lehet nálunk ma is a végére.
sztm igen, mindegyik blue visszafordult.
hati nem nagyon mozdul..
snp már szépen sűlyed..
hirtelen potty lesz nálunk??
a lényeg hogy a "harci" avatarodat feltetted.. :-)))
A hitelminősítők is bármelyik pillanatban jelenthetnek..akkor aztán elszabadul a pokol
úgylátszik már mindenki elhiszi hogy 17.000 lesz múlt héten még 200 as KT -k voltak ilyenkor :D
akkor voltak közös élményeink :))
:-) Nyár óta ültem a beragadt shortpakkon 22.400-ról. No azért szépen ráhígítgattam menetközben. Időm sem nagyon volt, úgy elhavaztak munkaügyileg. De ez most teszik. Mégsem olyan rossz ez a kormány... :-))
próbálkozunk próbálkozunk? Nagyon eltűntél egyébként, ilyet nem illik
Tegnapi 10K próbalong lezárva 560-on, és ugyanezzel a lendülettel ugyanennyi próbashort indult.
nem örülök a negatív kt-nak, bosszant.
kiszámoltam..20580 az átlagom most...
SP már -0.67 en....indítani kellett, mert szerintem be fogunk zuhanni
ez az.. elkezdjük 21k körül aztán 22kn is adjuk.. .:D