Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kitano Előzmény: #331204

:-) Nyár óta ültem a beragadt shortpakkon 22.400-ról. No azért szépen ráhígítgattam menetközben. Időm sem nagyon volt, úgy elhavaztak munkaügyileg. De ez most teszik. Mégsem olyan rossz ez a kormány... :-))