Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

ahogy indulnak a futik a…

#331248 szotyi

ahogy indulnak a futik azonnal vehemensen veszik a paicot...

nemtom...csúnyán el tudna indulni felfele, csak a startpisztolyra vár

elfáradtam mára totál

Re: nincs cím

#331246 BudFox Előzmény: #331244

nemtudom..talán túlestük nyugatot az elmúlt egy hétben. és kellett ez a korrekció nagyon..

de itt már mindenki a short pakkját építgeti, bővítgeti.

nincs cím

#331244 Davenport

Ma még nem jutottam gépközelbe. Mi történt, hogy így elszakadtunk a nemzetközi vérengzéstől?

hati nem nagyon mozdul..…

#331220 pruntyoke

hati nem nagyon mozdul..

snp már szépen sűlyed..

hirtelen potty lesz nálunk??

Re: nincs cím

#331215 BudFox Előzmény: #331206

a lényeg hogy a "harci" avatarodat feltetted.. :-)))

A hitelminősítők is bármelyik pillanatban jelenthetnek..akkor aztán elszabadul a pokol

Re: nincs cím

#331214 BudFox Előzmény: #331201

úgylátszik már mindenki elhiszi hogy 17.000 lesz múlt héten még 200 as KT -k voltak ilyenkor :D

megméltóztatna végre moz…

#331210 szotyi

megméltóztatna végre mozdulni mr bux?

Re: nincs cím

#331206 Kitano Előzmény: #331204

:-) Nyár óta ültem a beragadt shortpakkon 22.400-ról. No azért szépen ráhígítgattam menetközben. Időm sem nagyon volt, úgy elhavaztak munkaügyileg. De ez most teszik. Mégsem olyan rossz ez a kormány... :-))

Re: nincs cím

#331203 Kitano Előzmény: #331201

Tegnapi 10K próbalong lezárva 560-on, és ugyanezzel a lendülettel ugyanennyi próbashort indult.

Re: nincs cím

#331199 BudFox Előzmény: #331196

kiszámoltam..20580 az átlagom most...

SP már -0.67 en....indítani kellett, mert szerintem be fogunk zuhanni