Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Re: gh

#328632 matgab Előzmény: #328628

abszolút long hangulat van, de a telekom, ami mostanában a többiek előtt megy meg gyanúsan eseget...

Lehet, hogy megint ő mutatja az irányt?

Re: gh

#328628 matgab Előzmény: #328613

7k volt összesen, azt nem érdemes felezgetni, meg tizedelni meg foglalkozni vele többet.

ugye buxban nem egy füle…

#328624 szotyi

ugye buxban nem egy füles csésze készülődik

Re: gh

#328613 Alex74 Előzmény: #328611

na, akkor végre megindulunk le. Helyedben hagytam volna 200-ig, ott a felét esetleg elhajítottam volna. Vagy most a felét és 250-en a többit

szerk: az első az jól hangzik :o)

Re: gh

#328611 matgab Előzmény: #328606

BUX short lezárva...

Ez már az egymást követő 3. jó BUX-os pozicióm volt, sztem még sohasem volt ilyen...

(23.480-21670, 21.750-22.140, 22400-22000)

Re: gh

#328600 Waszeitung Előzmény: #328596

Imádjuk a javuló futikat,nincs mese :D

Molly + Rg a körülményekhez képest jól állnak,Otit gondolom mentik míg menthető,buxot is visszacibálták fibo fölé..kt meg 150,ez valami codálatos.

Re: gh

#328596 akpo7 Előzmény: #328589

Nem birunk esni. Mai forgalom raadasul gyengebb, mint a tegnapi.

USA adatokra nekimehetunk meg gyeszer a resnek, ha jok lesznek (nem bannam, ha egy megerositett ellenallas lenne belole). Ha nem, akkor megnezzuk, h. a hallaadas v. a medve az erosebb.

Re: gh

#328591 kelvin Előzmény: #328589

addig nincs gond míg a fenti rést nem töltjük

ha marad és jön egy megerősítés akkor sok pénz lehet a shortban, ha betöltjük akkor meg szívás megint :)

Re: nincs cím

#328530 Ricsi Előzmény: #328526

Ezen nincs stop, mehet, ameddig akar...

Ilyen összetett helyzetben 1-2 nap emelkedés sem izgat. Nem sok, 2 konti, elücsörgök rajta, de nyerőben fogom zárni :)

Re: nincs cím

#328522 Ricsi Előzmény: #328498

Ez még nem tarkónvágás, tegnap adtam 20 160 körül, de nem zárom 100-200 pontért. A fele 19 500-on záródna, aztán möglássuk...