Re: nincs cím 2010. november 24. 10:29 Ricsi Előzmény: #328498 Ez még nem tarkónvágás, tegnap adtam 20 160 körül, de nem zárom 100-200 pontért. A fele 19 500-on záródna, aztán möglássuk...