Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: gl

#328138 kerikoma Előzmény: #328135

Nekem is fáj ez az egész hónap:( Ha most normálisan ki tudok szállni a hatiból, akkor abbahagyom és vissza állok a kis papírokra. Ha nem tudok normálisan kiszállni, akkor is:)

Re: gl

#328135 Csilla76 Előzmény: #328125

nekem az már fájna:-( én most kettőszázról longoltam, de 22ről kellett volna még. és 140en eladni..áh, a gondolat nagyon jó volt.kárhogy nem léptem meg.

Re: gl

#328119 Csilla76 Előzmény: #328111

kicsit szívom a fogam, hogy miért nem voltam annyira tökösmákos, hogy belongoljam 22000ról..a franc esne belém..

Re: nincs cím

#328075 Alex74 Előzmény: #328069

Kitaláltam mit fogok csinálni. 1012-es hatit megpróbálom visszavenni 21800-21500 között és nem nyitok új pozit benne (na jó, csak pár darabot)

1112-ben már épülget a short, bár ha majd jönnek a nagy csapkodások benne ez év végén/jövő év elején, akkor nem tudom mi lesz vele.