Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

kerikoma Előzmény: #328135

Nekem is fáj ez az egész hónap:( Ha most normálisan ki tudok szállni a hatiból, akkor abbahagyom és vissza állok a kis papírokra. Ha nem tudok normálisan kiszállni, akkor is:)