Pont most hallottam a Rádió Cafén és gondoltam berakom.:))) Gondolom amit odaát belinkeltél azt te is hallgattad:))
Régi kedvencem.
Pont most hallottam a Rádió Cafén és gondoltam berakom.:))) Gondolom amit odaát belinkeltél azt te is hallgattad:))
Régi kedvencem.
De romantikus itt valaki :-)
Legyen már valami akkor az ősöktől is, ha nem veszitek sértésnek, magyar barátaim:-)
http://www.freestate.hu/videos/vid_19870824_never_let_me_down_again/
Lekötelezel. :)
Zenédet majd pihenéshez, karosszékben , egy pohár vörösbor, egy jó szivar mellett. :)
Addig is egy könnyebb műfaj.
Pont most akartam ugyanezt a számot küldeni Neked, de úgy látszik, hogy a dombon élők fűrgébbek a hegylakóknál :-)
Nagyon szépen köszönöm Zoltán úr!
S ,ha már így történt, vissza ugyanezt nem küldeném. Szerencsére hatalmas a zeneirodalom. Kedves Zoltán,küldöm Neked Ce qu'on entend sur la montagne , magyarán: " Amit a hegyen hallani" :-)