Re: JP-nek :) 2010. október 19. 15:48 banyaiz Előzmény: #315643 Lekötelezel. :) Zenédet majd pihenéshez, karosszékben , egy pohár vörösbor, egy jó szivar mellett. :) Addig is egy könnyebb műfaj.