Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: JP-nek :)

banyaiz Előzmény: #315643

Lekötelezel. :)

Zenédet majd pihenéshez, karosszékben , egy pohár vörösbor, egy jó szivar mellett. :)

Addig is egy könnyebb műfaj.