Re: JP-nek :)
JP Előzmény: #315443Pont most akartam ugyanezt a számot küldeni Neked, de úgy látszik, hogy a dombon élők fűrgébbek a hegylakóknál :-)
Nagyon szépen köszönöm Zoltán úr!
S ,ha már így történt, vissza ugyanezt nem küldeném. Szerencsére hatalmas a zeneirodalom. Kedves Zoltán,küldöm Neked Ce qu'on entend sur la montagne , magyarán: " Amit a hegyen hallani" :-)