Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: JP-nek :)

JP Előzmény: #315443

Pont most akartam ugyanezt a számot küldeni Neked, de úgy látszik, hogy a dombon élők fűrgébbek a hegylakóknál :-)

Nagyon szépen köszönöm Zoltán úr!

S ,ha már így történt, vissza ugyanezt nem küldeném. Szerencsére hatalmas a zeneirodalom. Kedves Zoltán,küldöm Neked Ce qu'on entend sur la montagne , magyarán: " Amit a hegyen hallani" :-)