Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: féknyomor :)

#317037 kosami Előzmény: #317028

Pont most hallottam a Rádió Cafén és gondoltam berakom.:))) Gondolom amit odaát belinkeltél azt te is hallgattad:))

Régi kedvencem.

Re: JP-nek :)

#315698 banyaiz Előzmény: #315643

Lekötelezel. :)

Zenédet majd pihenéshez, karosszékben , egy pohár vörösbor, egy jó szivar mellett. :)

Addig is egy könnyebb műfaj.

Re: JP-nek :)

#315643 JP Előzmény: #315443

Pont most akartam ugyanezt a számot küldeni Neked, de úgy látszik, hogy a dombon élők fűrgébbek a hegylakóknál :-)

Nagyon szépen köszönöm Zoltán úr!

S ,ha már így történt, vissza ugyanezt nem küldeném. Szerencsére hatalmas a zeneirodalom. Kedves Zoltán,küldöm Neked Ce qu'on entend sur la montagne , magyarán: " Amit a hegyen hallani" :-)

Amy Winehouse - You Know I'm No Good

#314435 Fornit

Amy Winehouse - You Know I'm No Good

A lagymatag zenék és mai…

#313899 kosami

A lagymatag zenék és mai nap mellé egy kis túrás :)