Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: támasztékolmány

#3794 JP Előzmény: #3687

Látod Moiserke, mennyire uncsi tud itt lenni az élet, ha a fiúk nincsenek gépközelben :-)

Pedig a túlsó parton már visszakamuztak volna ennyi idő alatt, csak AZÉRT, hogy az ő irásuk legyen föntébb. Én meg innen kell üzengessek Exikének, a túl partra, hogy a jó gazdagodó cimborámnak máris küldöm a meghivót ! Reméljük megnyilatkozik a lélek-mester, az ő régi valójában.

támasztékolmány

#3687 Moiser

jelentem, hogy noha az bebizonyosodni látszik, hogy a 11600 dbos egytételes mystery vevőnk nem felskepi miatt állt be támasztani, az is nyilvánvaló, hogy a türelem részvényt terem , mert már csak cca 3k dbra vár...

Valakik szépen öntögetnek neki...

A papir iránt az érdeklődés továbbra is a nullához konvergál, és jelen helyzet alapján a részletek bejelentése után sem számitanék olyan speki rallyra, mint amiket tavaly láthattunk.

Az itthoni lelkes kicsik már megégették magukat ezzel (és más papirokkal nem kevésbé) eleget,a konstrukció sokak számára nem érthető és nem is tűnik vonzónak stb... talán néhány német rágerjed egy időre, de eladó is lesz bőven 800 fölött (ha elérné), az ország helyzete pocsék, a kilátások igencsak felhősek, és a cég sorsa hosszabb távon? Ki tudja...

A másik két tervbe vett leány jövője X, talán az első eladásának sikere hoz némi új felbuzdulást mint lehetséges alternativa, de az időtényező ismeretlen.

Én óvatos leszek.

........

#3453 JP

Én is téged, Pallasz Athéné ! :-)

(bocs, az offért....)

Re: GENESIS ENERGY

#3240 Mercurius Előzmény: #3221

Ok, értem, szlovákul: Athenova Pallaslava, de ha már elvált, akkor csak ex né lehet... :-)

alternatív bizgentyű

#3176 Krumenaker

Testvéreim az Úrban! Bár az alternatív energia- és álomforrások elkötelezett, buzgó és csődközeli híve vagyok, a mai nap során néhány Asterix képregényemet (ritkaságok!) sikerült szilárd tüzelésű vaskályhára csereberélnem. Mea culpa maxima! Ha minden a menetrend szerint alakul, majd napenergiás paneleket ragasztok az oldalára...

Re: GENESIS ENERGY

#3164 Moiser Előzmény: #3160

Sose volt jó a helyesirásod, bele is kötött soxor :P

de mások háta mögött nem szép dolog a pletykálás, ne kényszerits, hogy meghivjam! :)

Re: GENESIS ENERGY

#3160 Mercurius Előzmény: #3078

Ki ez a Pallas Athené? Akire én gondolok, az inkább Phallos Athéné...

Re: GENESIS ENERGY

#3078 JP Előzmény: #3068

Kössünk üzletet ! Szeretsz üzletet kötni? :-)

Behivod Pallas Athénét ( Te is az lehetnél, de a nevet ő kapta hamarébb ) , és én rábeszélem őt, arra, hogy a fundaásáskor a kezébe vegyen egy ásót !

Deal, or not deal ?

Re: GENESIS ENERGY

#3068 Moiser Előzmény: #3043

Okés, bevetem, amit tudok az ügy érdekében :)

Cserébe Exikét nem vállalom, mert a végén félreérti (előfordul) :D

Re: GENESIS ENERGY

#3043 JP Előzmény: #3011

Nyaggassad csak, a dokit, még nem láthattuk errefele-----biztos csak elütött valamit a regisztráláskor :-)

MOndjad neki, próbálkozzon még. Szeretettel várják ! :-))

Re: GENESIS ENERGY

#3038 JP Előzmény: #3004

... Jó szelek fújtak a malomra, nem kell már fölöslegesen örlődni e miatt ! :-)

De ugyan már moiserke: a legnagyobb ellenségekből is nagy barátságok köttethetnek! :-)

Nem, nem arra értettem, de ha már igy a válasz-kérdésed; exhumálni kellene ( a gyárat) ....feltételezve, hogy van mit ?! Ha nincs....no ezaz, mindenkép az ásóhoz kell kilyukadnunk a továbbhaladáshoz ! :-)

Re: GENESIS ENERGY

#3030 Mercurius Előzmény: #2995

Szerintem JP úgy érti, hogy beszerzett már a cég ásókat az alap ásásához... (lehetne azzal is időt húzni, ha nem exkavátorokkal dolgoznának).

Egyébként a közeljövőben nem is fognak, ha a leányvállalat kikerül a cégből...

Re: GENESIS ENERGY

#3023 Mercurius Előzmény: #2954

Még az előző standard sziluettképre értettem, amit lecseréltél...

jó, egyetértünk, hogy ez itt nem a fürdőruhás képek helye... jöhetnek a fürdőruci nélküliek... :-D

Re: GENESIS ENERGY

#3011 Moiser Előzmény: #3004

Te JP, a 'doki'nak szólt már vki, vagy nyaggassam én (is)? :)

Re: GENESIS ENERGY

#3004 Moiser Előzmény: #2995

Hali

Úgy érted el kéne földelni lassan, ha már temetjük egy ideje ? :D

Sztem furán jönne le ,ha épp én hivnám barátnénkat...közgyülire se jön soha, pedig hányszor agitáltam már:)

Amúgy szivesen, legalaább vmi értelmes harcra is forditottam az energiáimból, bár úgy tűnik az is csak szélmalom volt ...

Re: GENESIS ENERGY

#2995 JP Előzmény: #2954

Szia Moiserke, Isten hozott !

Még nem volt alkalmam megköszönni a decemberi harcias kiállást,azért hogy visszavegyenek oda. Tehát: köszönöm szépen ! :-)

Azért az Exikét ne hagyjátok már odakivűl maradni ! :-)

Apropo Genesis: Vett már valaki ásót a cég kontójára? :-)