Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: GENESIS ENERGY

Moiser Előzmény: #3043

Okés, bevetem, amit tudok az ügy érdekében :)

Cserébe Exikét nem vállalom, mert a végén félreérti (előfordul) :D