Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

865ön vételeztem, jobban…

#297810 Fornit

865ön vételeztem, jobban szólva kaptam az öntésből.

Re: Gyűjtik?

#295211 bargain_hunter Előzmény: #295193

Elméletileg jó lesz.

Lehet, hogy már nem az idén nem, de jövőre, ha tényleg lesz egy kis konjunktúra,

akkor mehet szépen.

Eddig nagyon jól tartotta magát, ha nem lesz nagy pánik ősszel, akkor jók lehetnek a mostani vételek. Meglátjuk.

Van egy kis bizonytalanság a piacokon most.

Re: Gyűjtik?

#295201 Scipio Előzmény: #295186

Én is kaptam 870 alatt egy kicsit a délelőtti szunyám közben, bár hosszú távú terveim nincsennek vele...

Gyűjtik?

#295186 bargain_hunter

Ez úgy néz ki szépen összegyűjtik itt 850 felett.

Lehet lesz belőle valami... ősszel.

Úgyhogy lett is egy pár ebből is.

Meglátjuk.

Re: nincs cím

#293248 Fornit Előzmény: #293215

Közben mindet eladtam 880on 3db kivételével. (részteljesülés)

vételi átlag 890 eladási 884 Lehetett volna jobb és rosszabb is.

Rába fronton annyi törté…

#293215 Fornit

Rába fronton annyi történt, h a 861es vételeket 880on el akartam adni, de nem állítottam át a fifo-ról, úgyhogy a drágából adott el. Namindegy.

Re: nincs cím

#290358 Capablanka Előzmény: #290343

lehet fej-váll...én is néztem

és duplaalj 860-nál

szerintem egyszerűen sáv van 850-900 között

karbantartók nyaralnak, lehet 10 forintozni

most valóban mini eső trend van 900-tól

amióta ezt a nyűgölődést…

#290343 Koffein

amióta ezt a nyűgölődést látva kiszórtam átlag 900on ez azóta esik... :S naposon mintha egy mini fej váll rajzolódna...

Re: nincs cím

#290299 Capablanka Előzmény: #290286

ha 900-on eladja, akkor pluszban lesz...)

ez az alja lehetne....persze nem dobtam mindet 900-nál...(

Vmi őrült beállt 20 dara…

#290286 Fornit

Vmi őrült beállt 20 darabot venni, meg is kapta. A min brokidíjjal a sajátára kb +2% al feljebb lesz, nem igazán értem.

Re: nincs cím

#288185 Scipio Előzmény: #288136

Hol vannak már a Rába pakkjaim... A maradék 900-on ment el ma... Kb nullás sztori lett így az egészből, mert 920-ról is voltak...

Re: nincs cím

#284999 Scipio Előzmény: #284990

Én kiszálltam a tegnapiakkal 884-en, aztán 873-75-ön visszavettem fél pakkot, még egyszer nekifuthatunk...

Tegnap csíptem 865ön zár…

#284990 Fornit

Tegnap csíptem 865ön zárás előtt. El akartam sózni azt 885ön amikor úgy nézett ki h arrafele megáll, de már nem kellett senkinek.

Rába-jelentés

2010-07-29 06:45:31

Csökkentette veszteségét az idei első félévben a Rába Járműipari Holding Nyrt. A győri székhelyű cég 2010 első hat hónapjában 967 millió forint veszteséget számolt el a tavalyi első féléves 2,363 milliárd forintos veszteséggel szemben - derül ki a társaság frissen publikált nem auditált, konszolidált jelentéséből.