Hozzászólás
FornitTegnap csíptem 865ön zárás előtt. El akartam sózni azt 885ön amikor úgy nézett ki h arrafele megáll, de már nem kellett senkinek.
Rába-jelentés
2010-07-29 06:45:31
Csökkentette veszteségét az idei első félévben a Rába Járműipari Holding Nyrt. A győri székhelyű cég 2010 első hat hónapjában 967 millió forint veszteséget számolt el a tavalyi első féléves 2,363 milliárd forintos veszteséggel szemben - derül ki a társaság frissen publikált nem auditált, konszolidált jelentéséből.