Regisztráció Elfelejtett jelszó

Kulcssoft

Re: nincs cím

#422906 Zotya32 Előzmény: #420386

elérkeztem a mélypontra... ma vettem kulcsot..... :)

ajaj, ez izgalmas lesz... :))

Re: nincs cím

#420386 Pubertas Előzmény: #420377

lehet ő az aki 10 000 darabbal mindig beáll, nehogy beszakadjon?ma 230 alatt üres volt a könyv!!!!

" Nem tart-e attól, hogy…

#420377 Zotya32

" Nem tart-e attól, hogy a befektetők a válság miatt bátortalanabbul állnak majd az értékpapírjaikhoz, és a bevezetéskori ár töredékéért születnek kötések a Kulcs-Softra csakúgy, mint az idei évben tőzsdére lépett másik társaság, a KEG (Közép-európai Gázterminál Nyrt.) esetében történik jelenleg is?

- Nagyon vigyázni fogok a részvényárra. Nem spekulációs céllal jöttünk a tőzsdére, hanem azt mondom, hogy ezek a papírok minimum 1000 forintot érnek. Tehát ha azt látom, hogy az árfolyam esik, akkor vissza fogom vásárolni ezeket a részvényeket. Nem fogom engedni, hogy a papír ára a mélybe zuhanjon."

http://computerworld.hu/aki-fel-a-konkurensektol-ne-menjen-tozsdere-interju-kulcsar-tiborral.html

jelenleg 260 ft...

és hol van még a célár

"Netfolio tipp 2009.11.17

Nem javasoljuk a Kulcs-Soft részvényeinek vásárlását a jelenlegi, 800 Ft-os szinteken. Aki pedig vásárolt belőle, érdemes még most kiszállni. Ne tévesszenek meg senkit a vállalat jó növekedési kilátásai, stabil működése. A mutatószámok alapján a vállalat részvényeinek reális értéke 130-140 forint körül lehet, de azon sem lennénk meglepődve, ha belátható időn belül 100 forint alatt cserélnének gazdát a részvények. A tőzsdére lépésnek több oka lehetett, ezek közül néhány közvetlenül a tulajdonos érdekeit szolgálta."

24

#370640 Fornit

A Kulcs-Soft Számítástechnikai Nyrt. összesen 144 millió forint osztalékot fizet ki az idén az eredménytartalékot is felhasználva, egy részvényre így 24 forint osztalék jut.

A tőzsde honlapján közölt közgyűlési előterjesztések szerint az ügyviteli szoftvereket fejlesztő társaság 2010. évi adózott nyeresége 133,6 millió forint volt, amit teljes egészében osztalékfizetésre fordít, az eredménytartalékból pedig további 10,4 millió forintot használnak fel erre a célra. A társaság tavaly is fizetett osztalékot, akkor 120 millió forintot osztott szét, szintén felhasználva az eredménytartalék egy részét.

Re: nincs cím

#328667 zeeh_ Előzmény: #328627

Micsoda elképesztő rally! :DDD

Egy 729 db-os vétel 357 ezerért és már is +10%. :D

Re: nincs cím

#328620 hAliG Előzmény: #328605

Elvileg 1989-ben alakult a cég... Ennyi idő alatt sikerült 300 külföldi vevőt találni... :)

Meg ez az arányosítás :D kb. olyan, hogy eddig Mo-n volt 10 csajom, és volt még egy kínai is. Mivel Kínában 150-szer annyian laknak, mint Mo-n ezért az elkövetkező 10 évben még 1500 kínai csajt fogok ..ni :D

Ezt meg mi lelte??? Tobb…

#310339 akpo7

Ezt meg mi lelte??? Tobb, mint 1,000 darabos forgalom ma...

Re: nincs cím

#287382 hAliG Előzmény: #279218

Beírom ide is:

Úgy néz ki, mint egy szép fordított Elliott :)

http://imagerz.com/QEJHDktvAwJSUQ8cGAVQ

Ha tényleg úgy viselkedik, akkor lassan megvan a 4. pont, aztán jó esetben az 5. hullám 370 Ft-ig viszi, rosszabb esetben 300 alá is mehet.

Az "A" hullám ismét visszahozhatja 370-ig, a "B" pedig le 300 alá...

De lehet tévedek (sőt) :)

Fejem verem a falba! Olv…

#279218 zeeh_

Fejem verem a falba! Olvastam a hírt a BÉT-en, de nem vettem bele, pedig akkor még 0 Ft volt a napi forgalom.

Ááááá... :-(

Re: nincs cím

#279214 concorder Előzmény: #273616

nah szépen beindult:)

felfüggig:)

12%-os emelkedés:)

a munka meghozza a gyümölcsét csak Isten malmai lassan őrőlnek:)

a lúzerek meg belevettek a tetején és eladták a legalján:)

Re: nincs cím

#273616 concorder Előzmény: #273613

én sosem mondtam h olcsó részvény és venni kell!

én csak azt mondtam h folyik a munka nem ugy mint a phyl keg humi genya meg ezeknél a jó papíroknál... ebből indult az egész vita...

Re: nincs cím

#273613 learn Előzmény: #273605

Nem lehetne, hogy ezt privát üzenet formájában (vagy személyesen:) rendezzétek le egymással???

De hogy én se legyek teljesen offtopic:

Kulcs-soft mostanában eléggé nyomul az E-számla program modullal (telefonos értékesítéssel is intenzíven próbálkoznak).

Épp a napokban próbálták kínálni ismét, immár az eredeti ár feléért...

(Ezen kívül is vannak még fejlesztések, próbálkozások a forgalom növelésére, de ettől még szerintem (is) túlárazott a részvény.)