Regisztráció Elfelejtett jelszó

Kulcssoft

Re: nincs cím

#272963 concorder Előzmény: #272960

ez nem utólag könnyebb okosnak lenni szuti!

Bevezetés előtt már mindhol megírták h senki ne nyuljon hozzá mert irreális az 1000 forintos bevezetés!

amugy az utolsó mondatodból is látszik h rossz helyen szálltál be és nagy lett rajta a bukód!

de én nem vitatkozom veled!

én részemről ezt a témát lezártam 200 körül meg venni fogom a papírt!

szevasz

Re: nincs cím

#272960 eyesonyou Előzmény: #272953

örömmel venném, ha kifejtenéd, miből következtetsz erre

egyébként pedig a papírok tavaly októberben irracionálisan magas, 39.5-ös 12 havi forward P/E érték mellett debütáltak Budapesten, miközben a hasonló tevékenységet űző régiós cégeket 13.3-as szorzón kínálták. A kibocsátás tanácsadója jól végezte dolgát, a kisbefektetők olyan szinteken vásároltak, ahol sok esetben még szakmai befektető sem jár. A fair érték, ahogy említed távolról sem 200, jó ha 130-100 körül van

Utólag könnyebb okosnak lenni, ill. a legnagyobb kockázat a pesszimizmus.

Re: nincs cím

#272953 concorder Előzmény: #272945

látom te nagyot buktál... így jár az aki sajnos nem elég körültekintő csak nyulkál össze-vissza

Re: nincs cím

#272948 akpo7 Előzmény: #272927

A fotulaj eladasi szandekatol fugg az arfolyam. Lehet a tegnapi pakkod 2-3 het mulva 1.5-szer annyit fog erni. Tudomasul kell venni, h. ebbe szar helyen szar idoben szalltal be, de lehet, h. ki is.

A mutyitol egyebkent buzlik, de csak a bevezetesi ar miatt. Ugyanakkor munka/ertekteremtes mintha tenyleg folyna a cegben.

Re: nincs cím

#272941 concorder Előzmény: #272935

ha nem ismered a céget akkor ne is szólj hozzá...

számtalan programját használjuk és megkell h mondjam színvonalas!

az h az árfolyammal mit csinálnask az más kérdés...

mondom a fair érték 200 körül van... nem 1000 forinton kellett vna bevezetni!!

Re: nincs cím

#272931 learn Előzmény: #272894

Amikor abszolút kezdőként tanácsot kértem valakitől, aki már évek óta próbálkozott a BÉTen, milyen papírokkal foglalkozzak, a bluechipeken kívül nem sok mindent javasolt.

Én ennek ellenére megpróbáltam kisebb papírokkal is kereskedni, vegyes eredménnyel.

A bejegyzésedben szereplők közül egyedül a Kulcssofttal.

A Genesis alapból gyanús volt (fundamentálisan), ismerve a Dunasolar történetét.

A KEG tűnt még érdekesnek tevékenység alapján, de szerencsére lemaradtam a bevezetésről.

A többiről elég volt megnézni a kapcsolódó fórumokat, hogy meszire elkerüljem.

Most már úgy látom, hogy ezek tényleg nem azért lettek bevezetve, amire szerintem egy részvény szolgálna (külső tőke bevonásával profit termelése, majd a haszon osztalék formájában történő kiosztása /normális, legalább pár százaléknyi osztalék a részvény árához viszonyítva/).

Még mindig kezdőként azt javasolnám Neked, mielőtt új papírt vennél, mindenképpen nézd meg az előéletét, fórumokat, így azért ki lehet szűrni a jó részét.

Mindazon által, kockázat nélkül nincs siker, biztos van olyan is aki a kérdéses papírokkal nyerni tud (Pl. Kissherceg úgy emlékszem Phylaxiával), de a nagy többség általában veszít vele (legalább is fórum bejegyzések alapján).

Re: nincs cím

#272928 concorder Előzmény: #272927

nekem nincs ebből a jópapírból:)

majd 200 körül fogom csipegetni;)

csak azért linkeltem be mert e papír mögött azért munka folyik nem ugy mint a genya a phyl a humi és a többi szutyoknál...

Re: nincs cím

#272894 eyesonyou Előzmény: #272484

FOSRÁGÓ EGY PAPÍR.

ZÁRÓBAN FEL AKARTÁK MEGINT KÖTNI 1 DB. KIBASZOTT RÉSZVÉNNYEL, DE ÉN ODAVÁGTAM 370-ÉRT 101 DB-OT A PÖCSNEK (AKI NEM MÁS MINT KULCSÁR BRÓKERE), AMINEK A NAGY RÉSZ ELMENT.

VIGYÁZAT!

FOSRÁGÓ PAPÍR !!!

HUMET = GENESIS = KEG = KULCSSOFT = PHYLAXIA = FOSRÁGÓ MUTYI SZAROK !!!!!!!!!!!!!!!!!

egyik sorstársam nyilatkozik így a PF-en és én osztom a véleményét

anyway kiszórtam tegnap és nem kicsit kellett trükközni, h. kimenjen

Re: nincs cím

#272484 concorder Előzmény: #272477

atz árfolyam igen:)

de a cég mögött azért kemény munka és jó kis szoftverek vannak:)

csak hát az 1000 forintos bevezetés volt kicsit erős:)

ha bevezetik 200 forinon már 300-400-500 forint lenne:)

de nem így történt:)

370 Ez is Genesis, Phyl…

#272477 zeeh_

370

Ez is Genesis, Phyl, Econet, KEG, Orco, Humet kategória...

Re: nincs cím

#270633 eyesonyou Előzmény: #270254

Ha nincs vétel, akkor hogyan adjam el?

Még a Kulcsárnak sem kell? Vagy mennyiért kellene neki? Már az összes befőttje megrohadt.

Re: nincs cím

#270255 balacy Előzmény: #269225

[b]e valamit tenni kellene, mert alig van már normális papír a BÉT-en, egyre inkább a mutyi felé tolódik el az irány.[/b]

Én tettem: át a hangsúlyt a devizákra. Aki régebb óta ismert, tudja, hogy kedvencem volt a BÉT, meg amúgy is, de ami itt megy az vicc.