Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#262276 Fornit Előzmény: #262269

Az utolsó kötés 1300-on volt, ha fölötte álltál, akkor van. Kiszemezgetheted:)

FHB 1 300 Ft 5 16:29:45

FHB 1 300 Ft 80 16:29:34

FHB 1 300 Ft 1000 16:29:34

FHB 1 300 Ft 300 16:29:34

FHB 1 303 Ft 120 16:29:34

FHB 1 306 Ft 300 16:29:33

FHB 1 307 Ft 61 16:29:33

FHB 1 307 Ft 9 16:28:15

FHB 1 320 Ft 20 16:22:39

FHB 1 315 Ft 480 16:22:39

FHB 1 315 Ft 20 16:22:26

FHB 1 300 Ft 265 16:21:57

FHB 1 301 Ft 300 16:21:57

FHB 1 301 Ft 60 16:21:57

FHB 1 302 Ft 100 16:21:57

FHB 1 302 Ft 100 16:21:57

FHB 1 305 Ft 25 16:21:57

FHB 1 305 Ft 135 16:21:57

FHB 1 306 Ft 515 16:21:57

FHB 1 312 Ft 50 16:20:12

Re: nincs cím

#262269 Scipio Előzmény: #262250

Rohadt erste, nem tudom kaptam-e 1300 környékén, de eladni biztos nem tudtam, teljesen lefagyott...

Re: nincs cím

#262124 Scipio Előzmény: #262092

Én meg persze nem mertem venni 1300-on, addig tököltem a kitöltött vételim leok-zásával mire elvitték :((

Hát nem tudom ki játszik…

#262092 apafi

Hát nem tudom ki játszik az 1350-nel, de én is beálltam társnak. Eddig sikerrel.

Re: nincs cím

#261769 Scipio Előzmény: #261758

Játszottam vele pár 133x-1350-es kört, visszahozta az ebédem alatti beszakadás miatti long bukóim jó részét :)) De hogy mire erölködik azt én sem tudom...

Ez még plusszban. Bankpa…

#261758 Fornit

Ez még plusszban. Bankpapírként különös.

Re: nincs cím

#258543 Robag Előzmény: #258540

:)) akkor már inkább fagyira költöm a minimáldíjat, mint ilyen poénokra. :)