Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #262250

Rohadt erste, nem tudom kaptam-e 1300 környékén, de eladni biztos nem tudtam, teljesen lefagyott...