öööö izé... a macska rúgja meg, elfelejtettem feljegyezni :)
ha jól látom naposon az5napos EMA most keresztezi a 10naposat, reméljük meg is fogja tenni, oszt hadd szóljon...
öööö izé... a macska rúgja meg, elfelejtettem feljegyezni :)
ha jól látom naposon az5napos EMA most keresztezi a 10naposat, reméljük meg is fogja tenni, oszt hadd szóljon...
Nyakába szedhetné jobban a rábát, mert még mindíg mínuszban csücsülök.
Szerintem pénteken egyikünk sem tette meg:)
Itt is 6pont hiányzott h felfüggesszék.
Akkor most ennyiért ajándék. :)
http://www.napi.hu/default.asp?cCenter=article.asp&nID=443927&place=
Rés betöltve, és ami meglepőbb, onnan 4% felpattanás.
Akkor most gyön egy kisebb pihi megest,. Űcsöröghetek tovább egy kisebb pakkal a bögyömben, amíg legalább ki nem nullázza magát.
Ekkora emelkedés után... Nem tudom az elmúlt 2 hét vevői mikor realizálgatnak.
Egész nap gondolkodtam rajta h kellene nekem ilyen, de pár nap alatt ment 10% ot.
Gyűlik az akadály 1020on.
1014
1019-1020 ~4k pakkok.
Ott valahol lehet egyelőre a vége.
Hát figy vételi oldalon 15k áll szemben az 5k eladóval... :)