Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#247103 Koffein Előzmény: #244809

öööö izé... a macska rúgja meg, elfelejtettem feljegyezni :)

ha jól látom naposon az5napos EMA most keresztezi a 10naposat, reméljük meg is fogja tenni, oszt hadd szóljon...

Re: nincs cím

#245603 wizes Előzmény: #245465

Nyakába szedhetné jobban a rábát, mert még mindíg mínuszban csücsülök.

Re: nincs cím

#244809 Fornit Előzmény: #237851

Szerintem pénteken egyikünk sem tette meg:)

Itt is 6pont hiányzott h felfüggesszék.

Re: nincs cím

#235211 wizes Előzmény: #235181

Akkor most gyön egy kisebb pihi megest,. Űcsöröghetek tovább egy kisebb pakkal a bögyömben, amíg legalább ki nem nullázza magát.

Ekkora emelkedés után...…

#235010 Fornit

Ekkora emelkedés után... Nem tudom az elmúlt 2 hét vevői mikor realizálgatnak.

Egész nap gondolkodtam rajta h kellene nekem ilyen, de pár nap alatt ment 10% ot.

Gyűlik az akadály 1020on.

Re: nincs cím

#234983 Koffein Előzmény: #234966

Igen a fundamentuma nagyon jó... Nem titkoltam eddig sem, idén egyik legjobb részvénynek tartom a Rábát.