Re: nincs cím
Krumenaker Előzmény: #234959Megismerkedtem egy fickóval, aki a Rába egyik beszállítócégénél dolgozok, és marha érdekes dolgokat mesélt arról, milyen fejlesztések vannak a Rábánál.
Megismerkedtem egy fickóval, aki a Rába egyik beszállítócégénél dolgozok, és marha érdekes dolgokat mesélt arról, milyen fejlesztések vannak a Rábánál.