Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Krumenaker Előzmény: #234959

Megismerkedtem egy fickóval, aki a Rába egyik beszállítócégénél dolgozok, és marha érdekes dolgokat mesélt arról, milyen fejlesztések vannak a Rábánál.