Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: Kis Magyar Abszurd

#17389 Ibiza Előzmény: #17368

segíteni akartam.. régen volt sok fhb-m most nem bízom benne, rókalelküek vannak benne.

Re: Kis Magyar Abszurd

#17381 Hathor Előzmény: #17368

-1.61%-ban a papír :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Re: Kis Magyar Abszurd

#17351 Ibiza Előzmény: #17340

bocs de ha venni akarsz miért nem fölé állsz 1-2el 561-562 ha eladni akkor alá 1-2Ft-al

Re: Kis Magyar Abszurd

#17344 Ibiza Előzmény: #17340

vétel dbBid volume árfolyamPrice eladás dbAsk volume

100

150

200

620

100

582

580

579

575

574

563

562

561

560

559

100

200

150

2000

30

Re: Kis Magyar Abszurd

#17312 Hathor Előzmény: #17311

És állítólag nem kell örvendeni annyira, hogy támogatásra szorul..

Re: Kis Magyar Abszurd

#17311 Hathor Előzmény: #17289

Ez a hír már egy hete is hír volt. Múlt csütörtökön jött ki a hír nem? erre ment el 615-ig

Re: Kis Magyar Abszurd

#17289 Kugli Előzmény: #17259

na itt tényleg igaz mint sokszor a pletykára végy hírre adj, tegnap valahol megakadt a szemem egy cikken hogy az fhb elsők között kaphat támogatást, de sajna nem vettem, ma meg mit látok?

nemigaz!

remélem nem tépik, bár úgyis!

Re: Kis Magyar Abszurd

#17239 hosszhuszár Előzmény: #15614

Tisztelt Cím!

Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a(z) FHB értékpapír

kereskedése 2009. március 31. 8:41 időponttól kezdődően határozat alapján

felfüggesztésre került.

A hírlevél tartalma tájékoztató jellegű, azok pontosságáért,

teljességéért és hitelességéért a Budapesti Értéktőzsde Zrt. nem

vállal felelősséget. A hírlevél tartalmával kapcsolatos részletes

felhasználási lehetőségek, felelősségi szabályok, a szolgáltatást

igénybe vevő személyes adatainak kezelése tekintetében kérjük

tekintse meg a feliratkozási oldalon található jogi nyilatkozatot.

Üdvözlettel

BÉT

Re: Kis Magyar Abszurd

#15614 kelvin Előzmény: #15611

de matgab vett

két erős faktor egymással szemben

mint medve és bika!

ki lesz a nyerő?

Re: Kis Magyar Abszurd

#15613 Hathor Előzmény: #15611

Akkor most veszek OTP-t, bár nagyobb az eladói oldal, de lesz meglepetés ha FHB is azt akarja

Re: Kis Magyar Abszurd

#12454 Hathor Előzmény: #9497

Hi!

Mi volt ez a nagy kereslet az FHB-ban :))

10.000papír elvitte 550-ig :)

legjobb eladás 558