segíteni akartam.. régen volt sok fhb-m most nem bízom benne, rókalelküek vannak benne.
segíteni akartam.. régen volt sok fhb-m most nem bízom benne, rókalelküek vannak benne.
-1.61%-ban a papír :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
spekulálunk spekulálunk? :))
bocs de ha venni akarsz miért nem fölé állsz 1-2el 561-562 ha eladni akkor alá 1-2Ft-al
vétel dbBid volume árfolyamPrice eladás dbAsk volume
100
150
200
620
100
582
580
579
575
574
563
562
561
560
559
100
200
150
2000
30
És állítólag nem kell örvendeni annyira, hogy támogatásra szorul..
Ez a hír már egy hete is hír volt. Múlt csütörtökön jött ki a hír nem? erre ment el 615-ig
na itt tényleg igaz mint sokszor a pletykára végy hírre adj, tegnap valahol megakadt a szemem egy cikken hogy az fhb elsők között kaphat támogatást, de sajna nem vettem, ma meg mit látok?
nemigaz!
remélem nem tépik, bár úgyis!
Tisztelt Cím!
Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a(z) FHB értékpapír
kereskedése 2009. március 31. 8:41 időponttól kezdődően határozat alapján
felfüggesztésre került.
A hírlevél tartalma tájékoztató jellegű, azok pontosságáért,
teljességéért és hitelességéért a Budapesti Értéktőzsde Zrt. nem
vállal felelősséget. A hírlevél tartalmával kapcsolatos részletes
felhasználási lehetőségek, felelősségi szabályok, a szolgáltatást
igénybe vevő személyes adatainak kezelése tekintetében kérjük
tekintse meg a feliratkozási oldalon található jogi nyilatkozatot.
Üdvözlettel
BÉT
de matgab vett
két erős faktor egymással szemben
mint medve és bika!
ki lesz a nyerő?
Akkor most veszek OTP-t, bár nagyobb az eladói oldal, de lesz meglepetés ha FHB is azt akarja
szinte biztos :))
FHB-ban 4600db-os vétel, OTP emelkedni fog ;-)