Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: gg

#154835 akpo7 Előzmény: #154819

Akkor sem merek raadni ujra. Ha tegnap nem stoppoltak volna ki egy adag shortomat, maskepp latnam, de igy nem.

Re: gg

#154817 akpo7 Előzmény: #154806

Durvan mozog tenyleg. Mar rajta volt az ujjam a sell gombon, h. letorik, de nem akar.

Re: gg

#154808 Hathor Előzmény: #154806

Egy fej-váll szerű lehet benne a mai charton, reméljük magasra megy a vállra, onnan érdemes lesz adni

Én maradtam shortban, de…

#154761 sbbacsi

Én maradtam shortban, de nekem sincs sok okom örömre.

A tegnapi döntés, hogy abban maradtam még ennek fényében is baromságnak tűnik visszamenőleg is.

Ezért szar ez az egész piac.

Re: nincs cím

#154699 Ricsi Előzmény: #154688

Eszemben sincs örülni, mint tegnap megbeszéltük, együtt vettük a cuccost, szinte egymás kezéből kapkodtuk:)

Re: nincs cím

#154692 Waszeitung Előzmény: #154674

Kemény dejó ez a 600,pedig usákia újl csúcsra ment,igaz futik kicsit pirosak de ez nem szokott akadályozni bennünket az eszetlen tépésben,én nem értem hogy még 22e alatt vagyunk :D

ukrajna mellett még a ja…

#154606 Csokigyáros

ukrajna mellett még a japókban bízhatok...:)

ők még sokkal távolabb vannak a csúcstól, és egyre távolabb...:)

Re: Gl

#154571 Waszeitung Előzmény: #154555

Jogos,680 volt a max,600 felettről már 3x lefordult,nem bízok én ebben a hatiban,rusnya egy állat :D

Lehet mást kell néznem,holnapra milyen kispapír ralli van beütemezve? :D