Akkor sem merek raadni ujra. Ha tegnap nem stoppoltak volna ki egy adag shortomat, maskepp latnam, de igy nem.
Akkor sem merek raadni ujra. Ha tegnap nem stoppoltak volna ki egy adag shortomat, maskepp latnam, de igy nem.
140kt kicsit soknak tűnik,ez alapján tört....
Durvan mozog tenyleg. Mar rajta volt az ujjam a sell gombon, h. letorik, de nem akar.
Egy fej-váll szerű lehet benne a mai charton, reméljük magasra megy a vállra, onnan érdemes lesz adni
Hát ez kész,támasz alászúr aztán veszik ész nélkül....
Én maradtam shortban, de nekem sincs sok okom örömre.
A tegnapi döntés, hogy abban maradtam még ennek fényében is baromságnak tűnik visszamenőleg is.
Ezért szar ez az egész piac.
No mindjárt támaszon,tegnapi viagra hatás elmúlt :D
hajjaj :) Én még 0 pozi, nem volt cash.
Eszemben sincs örülni, mint tegnap megbeszéltük, együtt vettük a cuccost, szinte egymás kezéből kapkodtuk:)
Kemény dejó ez a 600,pedig usákia újl csúcsra ment,igaz futik kicsit pirosak de ez nem szokott akadályozni bennünket az eszetlen tépésben,én nem értem hogy még 22e alatt vagyunk :D
most nem fog sörözni és Te ennek örülsz??? van neked lelked??? :D
ukrajna mellett még a japókban bízhatok...:)
ők még sokkal távolabb vannak a csúcstól, és egyre távolabb...:)
Jogos,680 volt a max,600 felettről már 3x lefordult,nem bízok én ebben a hatiban,rusnya egy állat :D
Lehet mást kell néznem,holnapra milyen kispapír ralli van beütemezve? :D
nekem mindegy, fölötte long, alatta short... :)