
Szép estét!
Nálam is inkább a long felé hajlik a mérleg, de látom ezt is
https://www.tradingview.com/x/p494cy8G/
indulhatna fel, mert veszélyes helyen tartózkodik
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat Lenthor!
Sziasztok, jó reggelt!
Egyetértek a charton rajzolt elképzeléseddel 24460-480 lehet az első megálló ahonnét leforhat, túlhúzás is benne van. 24200-160 közé várnám vissza erről a szintről. USA indexek, ha ATH-ra mennek, dax is követni fogja.
Amitől még tartok: Lehetséges, hogy a 3. hullám csak most lett kész. Utána 4. hullám le és ebben az esetben lehetne egy új csúcs az 5. hullámnak.
Valahogy így nézne ki:
