Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#1508678 Macskaegér Előzmény: #1508677

Sziasztok, jó reggelt!

Egyetértek a charton rajzolt elképzeléseddel 24460-480 lehet az első megálló ahonnét leforhat, túlhúzás is benne van. 24200-160 közé várnám vissza erről a szintről. USA indexek, ha ATH-ra mennek, dax is követni fogja.