
Sziasztok, jó reggelt!
Igen, én is arra számítok első pakk megvéve 23518-on.
23750 lenne egy fibo 38 visszateszt, 23610 alatt van a stop nálam, 23590 a long átlagom, izgi.
Szépen megrajzoltad a mozgását előre, gratulálok! Kíváncsian várom, 23650 környékével mit kezd. Egy felpattanás időszerű.
Sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat Lenthor!
Nagyon remélem, hogy nem egy nagy A-B-C hullámot csinál lefelé (23.264 környékére)
