Jó reggelt, sziasztok!
Jó reggelt, sziasztok!
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat Lenthor!
https://www.tradingview.com/x/dKdPsV6O/
Támasz szintek 22 220, 22 180, 22080, 22 000 környékén.
Vigyázni kell, mert amint a DAX a rés ( 22 226-22 193 pont )alá csúszik, az emelkedő trendnek vége.
Sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat Lenthor!
Jó reggelt, sziasztok!
https://www.tradingview.com/x/cwhqEf3X/
22450, 22220 körül van erősebb támasz. Elég nagy réssel nyit lefelé a dax, a vám hír bejelentésének hatására. Nagyrészét, már beárazta a piac ezzel az eséssel a hírnek, szerintem igen, de ez a nagy kérdés.
Jó reggelt, sziasztok!
Donald Trump amerikai elnök bejelentette, hogy 25 százalékos vámot vet ki minden olyan gépjárműre, amelyet nem az Egyesült Államokban gyártanak.