Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat Lenthor!
https://www.tradingview.com/x/EFSeINfz/
- 19 380, 18 850, 18 500 környékén van a támasz. 19850 fölött tudna felfelé indulni akkor az előző napok sávjába kerülne vissza. Indul a gyorsjelentési szezon USA-ban. Előtte szokták meghúzni felfelé, de erre nincs garancia.






