Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#1505981 Macskaegér Előzmény: #1505978

Jó reggelt, sziasztok!

Köszönöm a remek chartokat Lenthor!

https://www.tradingview.com/x/EFSeINfz/


  1. 19 380, 18 850, 18 500 környékén van a támasz. 19850 fölött tudna felfelé indulni akkor az előző napok sávjába kerülne vissza. Indul a gyorsjelentési szezon USA-ban. Előtte szokták meghúzni felfelé, de erre nincs garancia.

dax

#1505979 Mr. 50% Előzmény: #1505978

Jó reggelt Lenthor!

Szerinted mi a következő támasz ha tovább esik, 18700 vagy 18000?

Ne legyen igazam, de fekete péntek lesz ebből...

dax

#1505973 Lenthor Előzmény: #1505972

Trump 00:45-kor bejelentené, hogy 90 napra felfüggeszti a vámtarifát, akkor holnap reggel szép magaslatokkal ébredhetnénk.

dax

#1505959 Lenthor Előzmény: #1505946

Lenthor Előzmény: #1505945

Tapasztalatom:

Kedd a fordulat napja szokott lenni – ez egy nagyon egyszerű kereskedési stratégia.

A medvepiacra szokott érvényes lenni:

- hétfőn este veszel, majd szerda reggel eladod.

dax

#1505946 Lenthor Előzmény: #1505945

Tapasztalatom:

Kedd a fordulat napja szokott lenni – ez egy nagyon egyszerű kereskedési stratégia.

A medvepiacra szokott érvényes lenni:

- hétfőn este veszel, majd szerda reggel eladod.

dax

#1505945 matgab Előzmény: #1505942

még nem zárta le mindenki a shortjait.

NEkem is az a meggyőződésem, hogy Trump az mint az óvodás,aki bekerült a csokoládé boltba most a piac irányításával szarrá keresi magát és visszahozza a kampányra költött súlyos dollármilliárdokat magának és a haverjainak.

dax

#1505942 Lenthor Előzmény: #1505941

Lehet, hogy Trump még nem végzett a tőzsdei műveletekkel, amikor alkalmazottja félreérthető módon fogalmazott a vámtarifák 90 napos felfüggesztéséről?