Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Bidé koronavírusos

#1501366 TrendMan Előzmény: #1501364

Hogyan mutatsz erőt, hogy ha két egymással háborúzó ország vezetőjét összekevered?

Neveket, pozíciókat, nemeket és még ki tudja mi mindent összekevert.

Bidé koronavírusos

#1501364 Koffein Előzmény: #1501362

Milyen részletekre gondolsz? Ahogy otthagyták Afganisztánt? :)

Egy vezetőnek nem a részletekkel kell foglalkoznia, hanem csapásirányt mutatni, erőt mutatni, ha kell, főleg ha vezető hatalom első számú embere vagy, ha gyengeséget éreznek, akkor a falkák marcangolni fogják a birodalom széleit, majd a belsejét... lásd ókori Róma... tökre ugyanaz a helyzet, csak a technológiának köszönhetően sokkal gyorsabban fog ez lezajlani... szerintem.. de inkább ne legyen igazam...

Bidé koronavírusos

#1501362 TrendMan Előzmény: #1501352

Nekem egyébként semmi bajom a bácsival, miért ne lehetne tiszteletbeli exelnök vagy ilyesmi?

Csak ne akarjon világhatalmat vezetni.

Biden reménytelenül küzdött a részletekkel, ezzel szemben Trumpot ezek teljesen hidegen hagyják.

Bidé koronavírusos

#1501360 TrendMan Előzmény: #1501356

Nyáron mindenki összevissza beszél.

Szerintem október-novemberi időszak sokkal sanszosabb.

Egyszerre lesz elnökválasztási mizéria és NATO-főtitkár csere.

Bidé koronavírusos

#1501352 Koffein Előzmény: #1501341

Aszondják 5 napja senki nem látta Joe bácsit, a fehér ház is az x-ről tudta meg, hogy befejezte... egyesek már arra spekulálnak hogy haldoklik és az országot már senki nem irányítja... habár eddig se nagyon, automata módba tolta a back office a bizniszt..

Gender kérdés mindent átsző

#1501297 matgab Előzmény: #1501279

ezek a liberálisok hol sírdogálnak a kvóta rendszerek (numerus clausus) miatt , hol meg erőltetik... az isten sem igazodik ki rajtuk!

Gender kérdés mindent átsző

#1501279 Koffein

Ez azért nem semmi :-/

"A Newsom által szignált jogszabály megakadályozza, hogy kötelezzék az iskolák személyzetét, hogy információkat osszanak meg a szülőkkel a gyermekeik szexuális orientációjáról"

https://www.economx.hu/kulfold/elon-musk-kaliforni...

Ez volt Kalifornia, forduljunk rá New Yorki tőzsdére:

"A Nasdaq 2026-ig fokozatosan diverzitási kvótákat akar látni a náluk jegyzett cégek életében, ennek keretein belül legalább két „diverz” igazgatótanácsi tagot köteles minden cég felvenni: nőket, alulreprezentált kisebbségieket vagy LMBTQ-irányultságúakat."

https://hold.hu/holdblog/texas-txse-nyse-blackrock...

Trump élete egy hajszálon múlt

#1501247 Koffein Előzmény: #1501245

Itt mondta, szerintem elég uncsi interjú... :)

már nem emlékszem pontosan, vagy a politika vagy 24es kampány részben említi, hogy setét világ ez a politika... be van címkézve, nem kell az egészet lejátszani.. :)


Trump élete egy hajszálon múlt

#1501245 TrendMan Előzmény: #1501243

Húha, ebben a hőségben úgy látszik nem ástam bele magamat elég mélyen, de legalább tudjuk, hogy Spade mindent lát :-)

Ha Trump lánya ilyen értelmeseket tud mondani, akkor van esély rá, hogy nem egész kattant a család ;-)

Trump élete egy hajszálon múlt

#1501243 Koffein Előzmény: #1501240

Kamuba annyira nem hinnék, mert egy tized mp-en múlt, hogy nem az agya loccsant ki. Ha nem fordítja el a fejét a súgó gép felé, akkor hallott. Ezért nem hinném, hogy bevállalná Trump az önmerényletet.

Abban nincs kétség, hogy le fogja vadászni azokat, akik utána mentek... klintonék, bidéék, sorosékat, ügyészek közt is lesz kaszabolás...média munkások is kapni fognak, habár ők szóba, de a megszégyenítésük az csőre lesz töltve, hogy uszítottak ellene, meg akarták öletni...

Hallgattam Trump lány interjút, úgy fogalmazott, hogy a politika nagyon sötét világ, amiben nem szeretne részt venni, neki és a családjának elég volt az első ciklus... kíváncsi leszek, hogy csak blabla volt, vagy ismét behúzza őket a hatalom mámora...