Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Meg a szolgáltatások is …

#1499882 Koffein Előzmény: #1499880

Meg a szolgáltatások is ott vannak, azt néztem, hogy nem nagyon tudtam olcsósítani az elmúlt évekbe.. 2021ig, még ment az ide váltok, oda váltok taktika, most már csak szinten tartás van, vagy nem annyival drágul, mintha maradtam volna...

Aldiba a hegyes erős 139…

#1499879 Koffein

Aldiba a hegyes erős 139 ft volt db-ja, tavaly 99 ft-ért adták, ez 40% emelés... szentkirályi ásványvíz 249 ft, akcióban 179.. tavaly ősszel 149ért zsákoltam akcióban, még van, de így is 20%emelés a tavalyi akciós árhoz képest..

Mik vogymuk

#1499698 TrendMan Előzmény: #1499674

Jó tehát van egyéni érzelmi felelősségvállalás és van csoportos érzelmi felelősségvállalás.

Előbbi talán akkor jön játékba, ha Csernus előadását hallgatod és ő megkérdezi, hogy ki az optimista a közönség soraiban, erre te felteszed a kezedet, ő kihív, hogy tudnál e beszélni róla, erre te már nem vagy annyira optimista és inkább elkerülnéd a szitut.

Utóbbiról talán akkor beszélünk, ha egy csapatsport képviselőjeként eljutsz az olimpiai döntőbe, mondjuk 12 góllal vezet a kézilabda csapat, a végén mégis veszít, mert a játékosok nem tudnak eléggé építeni egymásra.

Én eddig így vettem le.

Itt van ez az érdekes cikk arról, hogy miért is szoktunk szégyenkezni, érdekes adalékokkal:

https://index.hu/belfold/2024/04/21/felmeres-magya...