Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Mik vogymuk

#1499674 Koffein Előzmény: #1499667

Abban a részben a csapat felelősségvállalásáról beszélt ha jól rémlik, hogy az egyén ha tisztában van magával, minden helyén van, akkor sikert tud elérni, de csapatban már nem vállalunk felelősséget a másik iránt... én valahogy így fordítottam le... lehet ennél mélyebb, amire gondol, de ennyiből nem tiszta még... úgy összességében az a lényeg szerintem, hogy ha nem változtatunk egyénileg, nem gondolkodunk másként, jöhet bármilyen politikai vezető, ugyanaz lesz a végeredmény...

23-26 percnél tűpontos az elemzés... na itt kéne változni, nem kicsit, hanem nagyon sokat...

Mik vogymuk

#1499667 TrendMan Előzmény: #1499664

Próbálom értelmezni, ami elhangzott, de nem egyszerű.

pl. nem világos, mire gondol akkor, amikor az érzelmi felelősségvállalásról beszél?

Mik vogymuk

#1499664 Koffein Előzmény: #1499661

Érdekes :)

Búvalbaszottság? hazudunk magunknak? mást mutatunk kifele, mást befele? Ez vajon miért van? Nem azért van, mert 100év alatt min.4szer lerabolták a népet? 1vh után, 2vh után, 56 után, 89után, plusz közben a terror.. és nem is említettem az 1900 előtti lerablásokat... még jó, hogy az egyén másként viselkedik a szűk családban, mint amikor ezeregy idegennel beszél, hisz ezt tapasztaltuk generációkon keresztül...

élő adás, ami nem élő

#1499635 TrendMan Előzmény: #1499634

A jobb oldal lebukott.

Egyébként az Eurosporton szoktam látni sportközvetítést, ami korábban történt, mégis 'ÉLŐ' a felirat.

Ezt úgy kell érteni, hogy ... hüpp, hüpp, hüpp, barba trükk ... ha a műsor eredetileg élőben ment, akkor a felvételen miért ne szerepelhetne az élő felirat, hiszen amikor felvették, akkor még élő volt.

Van aki ezt nem érti?

ekkora a szegénység XD

#1499613 Koffein Előzmény: #1499612

Jogos. Itt kellene bejönnie egy szociális hálónak, ami sajnos nincs mifelénk...

ekkora a szegénység XD

#1499612 TrendMan Előzmény: #1499611

Akármennyire durva is, de van sok ember, akinek mindenkije meghalt.

Akár csak a nagy számok törvénye alapján is megtörténik ilyesmi.

ekkora a szegénység XD

#1499611 Koffein Előzmény: #1499607

Tudom, mifelénk is vna egy hasonló néni, pár hete kering a csomagokkal :-/ gondolkodtam is, hogy miként kerülhetett utcára és nincs családtag aki befogadja?

ekkora a szegénység XD

#1499607 TrendMan Előzmény: #1499606

Komoly arcok, mindenképpen oda kell figyelni rájuk.

Azonban, ha már a szegénységet pedzegetjük, elmondom, hogy ma napközben a társasház fala mellett, ahol elhaladtam ebédelni 3/4 12 tájt, egyszer csak megjelent néhány hatalmas puttony.

Egymás mellett állnak puttonyok és hatalmas szatyrok betámasztva a társasház fala mellé az utcán és ahogy elhaladok mellettük látom, hogy az utolsó puttony mozog.

Jobban megnézve kiderül, hogy az nem puttony, hanem egy ősz hajú asszony, aki leguggolva ugyanakkora, mint a motyója felhalmozva.

Erről eszembe jutott, hogy április 15-én járt alighanem le a kilakoltatási moratórium, ezért kirakták szegényt a hidegfront közepén jótét lelkek egy erkély alá, így legalább nem ázik, csak fázik.

A közelben van egy templom, hátha onnan tudnak neki valahogy segíteni.

Ennyit arról, hogy mi újság a szegénységgel.