Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Béketárgyalás

#1495023 amix Előzmény: #1495010

Határozottan. Minden pillanatára. Összes másnapi újságot olvastam. Napokig nem tudtam aludni. :)

újabb front nyílik nigerben

#1495019 Koffein Előzmény: #1494974

a helyzet fokozódik... franciák felfüggesztették a segélyeket, erre niger válaszlépésként felfüggesztette az arany és urán exportját... a franciák az urán 15%át szerzik be nigerből, amit nem érzek kevésnek... ha így haladnak, akkor macronnak is kinéz egy líbiai pillanat, ezzel berántva a szövetségeseket egy pityputyba... ennek meg putler fog örülni, mert a figyelem megoszlik, fegyvereket oda is csatornázni kell +kiképzőket/harcosokat vonhatnak ki az ukiktól...

Béketárgyalás

#1495018 TrendMan Előzmény: #1495010

Persze.

1938 szeptember 30.

Úgy emlékszem, mintha ma lett volna.

Hazatérve Csembi elégedetten lobogtatta a Hitler által aláírt megállapodást, mint a béke zálogát.

Hogyne!

Béketárgyalás

#1495010 prfecó Előzmény: #1495000

Emlékeztek ? 1939 szeptember 30, München. Hitler , Mussolini ,Daladier és Chamberlain béketárgyalására. Csak a csehek hiányoztak.

Béketárgyalás

#1495001 TrendMan Előzmény: #1495000

Ez olyan, mintha a távolugrás nem a homokgödör széléről indulna, hanem az atlétikai centrum bejáratától.

Szerintem a Kínaiak sutt…

#1494996 TrendMan Előzmény: #1494977

Szerintem a Kínaiak suttognak a fülébe.

Kérdés, hogy ő Harry Putler-e vagy csak simán Mutyi Putyin?

cumi cumi hátán

#1494994 Spade Előzmény: #1494988

Nyugati ujsik szerint a zamik masszívan maszírozták Lavrov agyát a titkos ami-ork tárgyaláson h ők csínával akarnak hábcsizni, és helyreállítanák szivesen a kapcsikat az orkokkal h cserébe a zorkok leszakadnának csináról. Erre a csinákok ékoreán keresztül már mindent szálítanak az orkoknak, tűzérségi lőszereket,rakétákat hatalmas mennyiségben és qrva sok drónt, tehát nem igen jött be az ami kapálózás. Ezt a zukri hábcsit a zamik nagyon elbaszták, ami főleg sorinak köszönhető és persze a mögötte álló idióta-demens demokriknak. Sori és bidé(ésfia) egyenesen belehugyozott a benzines motor hengerekbe, nem véletlenül mondatták le a sori birodalom vezetéséről. És végül lehet h szinte mindent buknak, a zukrikat, ájrópát, afrikát, dél-amcsikat az olajtermelőket köztük a szaudikat, a dodo vezető szerepét,a pénzügyi átutalási rendszereket, a világ nyersanyag készleteit, és talán a tejszínhab lesz az egészen ha tajpejt is elbukcsizzák.. Viszont lehet h az amik ezt a sok faszságot azért követték el, követtették el velük, mert a világbirodalom kiválasztó főbirodalom már elvackott a csinákoknál az amcsik meg mehetnek a levesbe

cumi cumi hátán

#1494988 Spade Előzmény: #1494939

kezd érekesen alakulni, a kennedy eddig a demokri jelöltek között a halál faszán hátul volt , most feljött a 2. helyre a közvi kutatások szerinit. A deepek ha lehet még trumpinál is jobban utálják, és 2 családtagját már el is tették eddig láb alól, lenne mit törlesztenie

putler jövője

#1494984 prfecó Előzmény: #1494982

Én nem féltem személy szerint Putyint. Még az orosz elitet sem féltem. Nem féltem az orosz katonákat sem. Sőt nem érdekel mi lesz az orosz gazdasággal sem gazdaságuk marad vagy szarabb lesz . Javulni miért javulna? Háború sokba kerül , nyerni nem tudnak úgy , ahogy akarták. Teljes ukrán nép már utálja az oroszokat, soha nem tudják elfoglalni Ukrajnát. Nem tudnak egy Kádár jellegű báb kormányt létrehozni.1956. Még szerencse a magyar hadsereg alkalmatlan arra , hogy bárkit megtámadjon. Ugye Viktor utánozná nagy orosz barátját.

. Féltem viszont azokat a afrikai embereket , aki a megháromszorozodott árak miatt éhezni kezdenek. Például elindulnak Európa felé gazdasági menekültnek válni.

putler jövője

#1494982 Koffein Előzmény: #1494979

Azaz ő dolga, hogy a költségvetést miként buherálja meg... a lényeg, elengedett 23 milliárd $ tartozást + elengedte szomália 690millió $ tartozását is.. gondolom nem ingyen teszi ezt, mert olyan nagy a szíve, tuti kért valamit cserébe...

https://www.reuters.com/world/africa/somalia-says-...

Meg annyira nem kell félteni, gabonát drágábban adja el, miután elkezdenek elsüllyedni az ukrán hajók, gabona ár ugrik, ki jár majd jól vele? olajat megveszi a nyugati világ, csak kínán és indián keresztül, más az útvonal... orosz alumíniumot eladják a nyugatnak, érted a fifikát, oroszok kibányásszák, majd megdolgozva tömbökbe hajón így úgy oroszul felcímkézve lengyel kikötőbe kerül, amit a nyugat kifizet oroszországnak... érdekes dolgok ezek... szóval szélesebb körbe kell nézni... fentebbről lenézni a térképre...

Mekkora örömujjongás volt, hogy Prigo szembefordult Putlerrel? most meg ugyanott volt, ahol a főnije... szerintetek ezek nem találkoztak? beszélték át a következő lépéseket... ez akkora színjáték lehetett, amilyen még nem láttunk...

https://telex.hu/kulfold/2023/07/27/prigozsin-szen...

putler jövője

#1494979 prfecó Előzmény: #1494977

Putler már mindennel megpróbálkozik. Van 23 millíárd dollár mozgósítható dollárja az orosz költségvetésnek? már a háború fegyver beszerzéseire is kevés dollár pénze van. Kapálodzik , mint a kisegér a vízben , de előbb - utóbb belefullad . Ukjránok belengették orosz területeken is lehet érezni a háborút. Itt - ott drón támadás , itt - ott robbantások , itt .- ott kicsi partizán akció. Na ez a jövő.

újabb front nyílik nigerben

#1494974 Koffein

nyugat barát elnök letartóztatva, oroszbarát katonai vezető kinevezte magát elnöknek... franciák aszondják megvédik a nigerben való érdekeltségeiket... s mi van nigerben, ami a franciáknak kell?? hát urán, meg egyéb cucc, ami a világnak kell... asszem érdemes lesz figyelni az eseményeket...

cumi cumi hátán

#1494970 prfecó Előzmény: #1494928

Tényleg nem vagyok orosz fan. Eg yegyszerű afganisztáni háborús vereség után bemnnek az oroszok Ukrajnába egy újabb pofonért. Aztán fillérekért adják Kínának az összes nyersanyagukat , hogy kapjanak dollárt ( érdekes nem jüanban vagy rubelben kérik a fizetést) Az a hanyatló amerika , meg a demens Biden mindkét még így is a két "SZUPER " hatalmat két vállra fekteti( oroszokra már számolnak Kína még izmozik)

Uki-ruszki háborúnak nemsokára vége

#1494969 prfecó Előzmény: #1494962

szólj Putyinnak is , hogy vége :)))) feleges még oroszok tízezreinek vérét ontani

gyereket iphoné

#1494941 TrendMan Előzmény: #1494936

Figyi!

Indiában annyi a gyerek, mint itt a Zorbán rendszer haszonélvezője.

Feltöltenek ezt-azt az Instára, oszt jön a kattintásszám, jön az utalás, lesz pénz és visszavásárolják.