Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

robbantás

#1493943 matgab Előzmény: #1493938

Fecó, te a gázvezeték felrobbantásánál is egyből kijelentetted, hogy azt a ruszkik csinálták, nem?


robbantás

#1493940 TrendMan Előzmény: #1493938

Te is a prekoncepcióid alapján ítélkezel.

Ez egy háború, mindenki próbál mindent valaki másra kenni, mindenki cinkelt kártyákkal játszik és főleg senki nem szent.

Az egyik eseményt nem lehet megítélni a másik esemény feltételezett ok-okozati viszonya alapján.

robbantás

#1493939 Koffein Előzmény: #1493938

ííígy így, minden ruszki érdek.. majd amikor véletlenül felrobban a barátság kőolajvezeték, az is orosz érdek lesz.. :)

robbantás

#1493938 prfecó Előzmény: #1493908

mondjuk a kahovkai gát robbantást is próbálják Ukrajnára fogni az oroszok. Pedig egyértelműen orosz érdekek miatt történ- ukrán támadás visszaszorítása- orosz felségterületen , orosz műszaki csapatok aknázták alá,

környezettudatos-e vagy

#1493888 TrendMan Előzmény: #1493886

Valamilyen fórumban azt olvastam, hogy mióta világ a világ, összesen 5 ember volt, aki egyedül és oxigén palack nélkül tudta megmászni az Everestet.

Az ötből hárman le is tudtak jönni.

Ha erről az oldalról nézzük, akkor ez egy öngyilkos vállalkozás volt.

környezettudatos-e vagy

#1493875 Fornit Előzmény: #1493846

Én is úgy hallottam, hogy ápr-máj a legideálisabb a magas csúcsokra, meg talán okt-nov közepe.

környezettudatos-e vagy

#1493848 TrendMan Előzmény: #1493846

Ha jól értettem, akkor ezen a hágón bukott el:

Mondjuk szemre az egész meg is van dőlve balra, jó időben is egy lélekvesztés itt menni felfelé:


környezettudatos-e vagy

#1493846 TrendMan Előzmény: #1493845

Mondjuk én úgy hallottam, hogy csupán április-májusban nyílik egy ablak néhány hétre, amikor esélyes magashegyeket megmászni, azzal ellentétben, ami itt a felvételen elhangzik (télen jobb menni??).

környezettudatos-e vagy

#1493834 amix Előzmény: #1493823

Le kellene zárni az Everestet, az egy temető lett. Tartsa tiszteletben ezt a világ.

Tonnányi szemét van a hegyen. Ez a környezetvédelem?

Ideje véget vetni ennek. Everesten nincs semmi felfedezni való már.


a szivárványos mező

#1493833 TrendMan Előzmény: #1493823

Erős idegzetű kortársaknak ajánlva:


Másznak-másznak, aztán egyszer csak látnak egy szép színes overallos alakot a mászó ösvény mellett guggolni.

Először azt hiszik, csak pihen mászás közben, de aztán kiderül, hogy már 57 éve ott guggol ..

Egyébként nekem akkor már inkább ő lehetne alkalmas példaképként:


Ok, többször fordult vissza, mint ahányszor befejezte az expedíciókat, de még mindig életben van.