nálam is,d e érdekes mód mol topikba írtam:P 10fekvő a bünti, figyelek!:)
nálam is,d e érdekes mód mol topikba írtam:P 10fekvő a bünti, figyelek!:)
Rg is van akkora marha...
csendes bolond molt tessék figyelni
bővítve...
Ezt azért annyira jónak nem nevezném...de tépni lehet rá ha annyira akarnak,no nézzük ma menni fog e az ami tegnap nem sikerült!
Kész szerencse hogy Rg vel rá tudnk segíteni,de miért em lehetett ezt tegnap?
most van fél :))
400 felett megduplázom a longot
látom :-((( munkanélküliségi adat jó lett...
mindig kitalálnak valami okot amire mehetnek fel....év elején pont fordítva volt.
Pedig futikat húzzák fel ....
Minden lehet, és az ellenkezője is, és 12 perc múlva megtudjuk.
tegnapi nyerőm a max kockázat amit vállalok.
20400 alatt fordított fejváll lehetősege. 20800as célárral. Annyi benne a bizalmam, hogy elképzelni nem tudjátok..